preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mate Balote Buje

Kutak za roditelje

 

    

 

 

 

Raspored instruktivne nastave za drugi razred, maj 2018. – Medicinska škola  Tuzla

 

 

Raspored individualnih primanja roditelja u školskoj 2020./2021. godini

 

 

 

 

 

 

 a) matična škola

 

                                       

Red.

br.

Ime i prezime učitelja

Razred

Dan primanja

Sat; vrijeme primanja

Mail adresa učitelja

1.

Brigita Rittgasser

       I.a

Utorak, 1.sat

8,00 – 8,40

brigita.rittgassr@skole.hr

2.

Mateja Benić Hamzić

       II.a

Peta

4.sat/10,35-11,15

mbenichamzic@gmail.com

3.

Ana Sušek

      II.b

Petak

10,00-10,30

ana.susek@gmail.com

4.

Leana Gržinić

III.

Utorak

4.sat/ 10,35-11,15

leana.grzinic@gmail.com

5.

Danijela Možar

IV.

Ponedjeljak

3.i4.sat/9,40-11,15

danijela.mozar@gmail.com

6.

Hanifa Uka Kevrić

V.a

Četvrtak

3.sat/9,40-10,20

hanifa.uka-kevric@skole.hr

7.

Sergej Martinović

V.b

Petak 

2.sat/8,45-9,25

sergej.martinovic@gmail.com

8.

Senija Matešić Mandžuka

VI.a

Utorak

3.sat/9,40-10,20

senija.matesic-mandzuka@skole.hr

9.

Deniza Gjini

VI.b

Utorak

3.sat/9,40-10,20

denizagjini@gmail.com

10.

Helena Džin

VII.a

Srijeda

3.sat/9,40-10,20

helena.dzin@skole.hr

11.

Nataša Bezić

VII.b

Srijeda

6.sat/12,05/12,45

natasa.bezic@gmail.com

12.

Majda Čolak

VIII. a

Srijeda

1.sat/8,00 – 8,40

majda.colak@gmail.com

13.

Klaudija Babić Rihter

VIII. b

Ponedjeljak

3.sat/9,40-10,20

klaudiarihter@yahoo.it

14.

Aleksandra Bazina

-

Srijeda

4.sat/10,35-11,15

bazina.aleksandra@gmail.com

15.

Adrijana Štimac

-

četvrtak

5.sat/11,20-12,00

adrijana.stimac@skole.hr

16.

Daniela Jugovac

-

Ponedjeljak

3.sat/9,30-10,30

daniela.jugovac@skole.hr

17.

Indira Miljenović

 

Utorak

 

miljenovicindira5@gmail.com

18.

Ivana Kosanović

 

Srijeda

2.sat/8,45-9,25

ivana.govorko@gmail.com

19.

Mate Lešina

-

Ponedjeljak 

2.sat/8,45-9,25

mate.lesina1@gmail.com

20.

Marko Mirosav

 

Ponedjeljak

5.sat/11,20-12,00

marko.mirosav@skole.hr

21.

Rasim Mandžuka

-

Četvrtak

2.sat/9,45-9,25

rasim.mandzuka@skole.hr

22.

Vesna Tubak

-

Utorak

4.sat/10,35-11,15

vtubak@yahoo.com

23.

Iva Cotić

 

Ponedjeljak

2.sat/8,45-9,25

ivacotiic@gmail.com

24.

Josko Modrić

-

 

 

josko.modric@skole.hr

25.

Elvedin Posavljak

-

 

 

elvedin.posavljak@gmail.com

26.

Milojka Maračić

POOS

Svaki dan

 

 

27.

Jelena Zec

POOS

Četvrtak

5.sat/1,20-12,00

 

 

Red.

br.

Ime i prezime učitelja

Razred

Dan primanja

Sat; vrijeme primanja

Mail adresa učitelja

1.

Vlatka Grubor

I./II.

petak

11,20-12,00

gruborv@gmail.com

2.

Ilijana Trento

III./IV.

petak

10,00-10,40

Ilijana.trento@gmail.com

3.

Ana Puškarić

 

ponedjeljak

 

ana.puskaric8@skole.hr

4.

Gerald Brozolo

I./IV.

srijeda

8,00-8,40

gerald.brozolo@skole.hr

5.

Klavdija Rakovac

III.

srijeda

8,00-8,40

klavdija.rakovac@skole.hr

 

 

Popis odobrenih udžbenika


Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

CMS za škole logo
Osnovna škola Mate Balote Buje / Školski brijeg 2, HR-52460 Buje / os-mbalote-buje.skole.hr / ured@os-mbalote-buje.skole.hr
preskoči na navigaciju