Jesen u posebnom odjelu

Autor: Administrator , 9. 11. 2023. 10:52

Učenici posebnih odjela jesen su obilježili nizom raznovrsnih aktivnosti. U suradnji s učenicima posebnog razrednog odjela OŠ Marije i Line, Umag i korisnicima Centra za inkluziju i podršku u zajednici Buje, obilježili su Paraolimpijski dan u NK „Marušići“. Dane kruha su obilježili pečenjem kroasana. Zajedno s Centrom za inkluziju i podršku u zajednici Buje, učenici su sudjelovali u pečenju kestena u konobi Atelier u koju ih je ugostila vlasnica Roberta Hrobat. Povodom Svjetskog dana štednje tehnikom kaširanja balona izradili su vlastite kasice prasice.

Hvala svima koji su pomogli da i ovaj mjesec učenicima stavimo osmijeh na lice!

Dječji tjedan u posebnim odjelima

Autor: Administrator , 6. 10. 2023. 17:40

Dječji tjedan u posebnim odjelima ove godine je obilježen brojnim aktivnostima. Kao i svake godine, na početku tjedna ugostili smo gradonačelnika Buja, Fabrizia Vižintina. Zatim smo posjetili predstavu "Pčelica Maja" u Pučkom otvorenom učilištu. Ove godine razveselili su nas prvi i drugi razredi matične škole koji su nam došli u posjet. Učenici posebnih odjela pekli su šarenu tortu kojom smo se počastili zajedno s Centrom za inkluziju i podršku u zajednici Buje. Učiteljica Deniza obogatila je ovaj šareni tjedan glazbenim aktivnostima. Za kraj veselog Dječjeg tjedna, išli smo u Umag na vožnju vlakićem.

Početak školske godine u posebnim odjelima

Autor: Administrator , 21. 9. 2023. 08:42

Nova školska godina u posebnim odjelima krenula je veselo i ispunjeno raznim aktivnostima. Učenici su se rado vratili svojim jutarnjim rutinama i vježbama.

Osim postojećih rutina, ove godine program je obogaćen dodatnim aktivnostima kao što su individualne edukacijsko-rehabilitacijske vježbe prema Programu bazično perceptivno-motoričke stimulacije i Programu asistivne tehnologije (AT). Osim toga, ove godine glazbeni odgoj vodi učiteljica Deniza Gjini.

Veselimo se svim aktivnostima i druženjima u našoj inkluzivnoj lokalnoj zajednici.

« Studeni 2020 »

> Posebni odjeli